Hitman 3 - Contracts návod 2.část

20. února 2008 v 8:38 |  návody
Hitman 3 - 2.část
7) Traditions of the Trade
Uschovejte kartičku, původně patřící omráčenému. Odhoďte kufřík i všechny střelné zbraně. Odeberte se do hotelu. Uvnitř se nejprve zbevíme mladšího z Fuchsů. Zrovna odpočívá v bazénku a potom rád chodí do sauny... Odemkněte dveře nalevo od širokého schodiště. Dochází k nim ochranka, takže pozor, ať vás při odemykání nespatří. Vpližte se ze sprch, kde zrovna jste do těch druhých. No a tam počkejte do té doby, až se Fuchs uráčí vylézt z bazénu. Připližte se za ním a mírně zvyšte teplotu v sauně červeným kolem vedle. Mrtvý má u sebe důležitý klíč k místnosti s chemickou bombou.
Druhý Fuchs o patro výš myje ve svém pokoji. Zkuste si pokud možno vyhlédnout uklízeče a vzít mu univerzální klíč ze zámku, právě když bude vysávat v pokoji. Pak se jednoduše dostanete do apartmánu nalevo od toho Fuchsova. Nyní možná trošku těžší akce. Přeskočte z balkonu na balkon a injekcí omračte muže v černém. Různě chodí po místnosti a občas zavítá i na balkon, proto je lepší si to předtím uložit (máte-li možnost). Zabijte váš cíl a nezapomeňte se převléct a vzít s sebou kufr na bombu! Stejnou cestou se vrátíte.
Třetí úkol a třetí poschodí. V pravé polovině patra najděte dveře se zelenou cedulkou označující východ, v tomto případě na střechu. Prolezte oknem naproti. Budete potřebovat i trochu štěstí, abyste se proplížili skrze dvě místnosti k bombě. Co místnost, to jeden muž v černém. Bombu hezky sbalte do kufru a znovu zpátky kolem dvou mužů. Všechno splněno, jednoduše vyběhněte z hotelu a k exitu.
8) Slaying a Dragon
Hned na začátku odhoďte kufřík i palné zbraně. V kanálu v jihozápadním rohu mapy se povaluje jed na krysy, budete ho potřebovat. Doběhněte do jediného přístupného domu. Nachází se na opačné straně zahrady než právě jste a jeho vstup je označem dvěma svítícími balónky. Úplně horní poschodí skrývá v jednom z pokojů převlek zahradníka. Zkontrolujte, jestli opravdu nemáte žádné střelné zbraně a vejděte do zahrady. Uvnitř hlídá jen jeden strážce, takže by vše mělo jít jako po másle. Vyčíhněte si ten správný moment a nasypte do čaje v altánku jed. Klidnou chůzí zamiřte k exitu. Jakmile se zjistí, že je vyjednavač strany Červený Drak mrtev, druhý (strana Modrý Lotos) bezpečně ujede, nemějte tedy obavy.
9) The Wang Fou Incident
K restauraci zanedlouho po začátku mise dojíždí auto. Vystupují z něj vyjednavač, dva členové strany Modrý Lotos a řidič. Ten pak zamíří k jedinému kanálu na mapě, aby vykonal potřebu. Počkejte si někde poblíž skryti mezi kontejnery a omračte jej injekcí. Vemte si oblečení a tělo shoďte do kanálu. Budova má jakýsi dřevěný balkon. Dostanete se na něj žebříkem. Potichu se pližte (stojí tam číňan, naštěstí je ale otočen zády k vám) a odemkněte první dveře, na které narazíte. Místnost za nimi ukrývá spoustu zajímavých věcí - sniperku, převlek a bombu. Prozatím nás zajímá jen bomba a její dálkové řízení. Obojí si přivlastněte a jděte k autu. Nastražte do něho bombu a vydejte se blízko dvojici Modrých Lotosů, stojících u konce mapy. Nebudete dlouho čekat a vozidlo se rozjede směrem k vám. Výbuch načasujte tak, aby zabil i ony dva Lotosy. Poslední dvě oběti sedí u stolu v restauraci. Dostanete se do ní přes místnost, kde čeká už jen sniperka a oblečení. To si vemte a potom se pomocí výtahu dostaňte do přízemí. Místnost, kam míříte je bedlivě střežena ze všech stran. Mám ale vyzkoušan lehký postup, jak se tam dostat. Prostě se pližte podél zdi kolem nejbližšího hlídače a on si vás nevšimne (ostatní se dívají jinam). V rychlém sledu vyřiďte pomocí struny zbylé Modré Lotosy a stejnou cestou se vypařte ven.
10) The Seafood Massacre
Rychle odhoďte kufřík a utíkejte doprava za roh. Proběhněte uličkou a dál mezerou mezi zdmi. Po pravé ruce jsou schody dolů. Budete muset vypáčit dveřím zámek. Ve sklepení je za dalšími dveřmi oblečení kuchaře. Přehoďte se. Nyní zaměřte smysly na vyjednavače strany Červený Drak. Objevuje se v horním pravém rohu mapy. Půjde se vymočit do kanálu nedaleko. Zezadu ho uškrťte, schovejte amulet a tělo ukryjte ve stoce. Schválně jsem nabádal ke spěchu, jinak byste vyslance nezastihli v temném rohu ulice, ale přímo na ni.
Do druhého kanálu na mapě někdo nastražil krysám jed. Dojděte si pro něj, aspoň zachráníte pár nevinných životů, když už tolik jiných maříte. Znovu jděte do sklepa, dva vojáci nebudou nic namítat, máte přece převlek kuchaře. Vypněte plyn a opravdový kuchař je nucen přijít. Schováni za dveřmi, vypližte se za ním až přijde. Jedna injekce ho pošle k zemi. Vezměte mu klíč. Zpátky ven, obejděte budovu. Z druhé strany je vstup přímo do kuchyně. Všimněte si tácku s čajovým servisem. Čaj pěkně přiotravte a můžete servírovat! Teď ale pozor. Klíčovou dírkou spatříte sedícího vojáka a recepčního. Vyjděte, až se budou společně bavit. Okamžitě se otočte doprava a co nejrychleji zmizte za rohem. Pokud vás recepční spatří, je amen (ani není dobré se plížit, policista je otočený k vám a bude vás sledovat, což je nežádoucí). Nahoře obslužte zákazníky. Stačí pár sekund počkat, a už se hroutí k zemi. Amulet strany Červený Drak narafičíte na stůl a nenápadně se vrátíte. Opět si počkejte, až se ti dva dole baví, tentokrát se klidně pližte. Tak to je vše, k exitu je to kousek.
11) Lee Hong Assassination
V budově pokecejte s barmanem, má žaludeční potíže. Po rozhovoru odběhne na záchod. Sáhněte na poličku pro projímadlo a na barovém pultu se povaluje pozvánka do bordelu. S pomocí mapy najděte výtah a sjeďte do suterénu. Vykročte směrem k točitým schodům (pořád podle mapy), až dojdete do prádelny. Visící látky zde znepříjemňují rozhled. Buď uspíte kuchaře, který stojí někde mezi nimi, nebo si najdete povalující se oblečení na zemi a bude to bez násilí. Zpět nahoru. Zajděte do kuchyně a šéfkuchařem jste pověřeni odnést polévku Lee Hongovi. Nalijte do ni projímadlo a servírujte. Polévku ochutná Hongova osobní gorila a s křečemi uteče na záchod. Na nic nečekejte a uškrťte váš cíl. Má u sebe kombinaci k sejfu, ta bude potřeba. Skočte se zpátky převléci, sako je přeci jen pohodlnější. Zpátky v hlavní hale zamiřte ke dveřím se svítícími balonky. Stojí u nich dva lidé. Jeden se vás ujme, zkontroluje pozvánku a odvede vás k bordelu. Nevstupujte tam, ale zahněte doleva na balkony. Jednou budete přeskovat z balkonu na další, hned potom do prvních dveří, kde je sejf s figurínou (leží na něm lahvička s jedem, to abyste náhodou neotevřeli žádný jiný a špatný). Úkol splněn.
12) Hunter and Hunted
Okamžitě vyběhněte z bytu rovně a do prvních dveří vpravo. Skočte z balkonu na střechu a z ní zpátky na balkon vedlejšího pokoje. Vypližte se dveřmi. Vlevo jsou policisté otočeni zády a vpravo jsou pojistky. Vyhoďte je a beze strachu dojděte k výtahové šachtě, kde policisté stojí a slezte po žebříku o patro níž. Otevřte si dveře, zabočte doleva a za rohem omračte injekcí policistu. Schovte ho do odemčené místnosti a převlek nakrátko zajištěn. Naproti jsou dveře zamčené, ale skrývá se tam mrtvola a injekce, kterou budete potřebovat. Ven se z budovy dostanete po schodech na konci chodby. Venku doleva, a ať chcete nebo ne, uličky vás dovedou až k hasič. Cestou potkáte policii - nesmí vám vidět do tváře. Proběhněte kolem, když jde zády k vám. Skoste hasiče injekcí. Tady je taky trochu problematické. Stojí tak divně, že to někdy jde a někdy ne. Takže se vyplácí připlížit se k němu. Občas otočí hlavou a spatří vás. Otočí se na útěk a to je jeho chyba. Rychlá reakce a už leží na zemi bezvládné tělo. Jeho oblek je naprosto ideální, nikdo vám nevidí do tváře. A málem bych zapomněl, vemte si i klíč.
To bylo trošku složitější unikání z hotelu, ale je to za vámi a už se soustřeďte jen na velitele jednotek. Klečí za hlavním policejním vozem a dívají se na něj zezadu dva policisté. Těsně kolem nich projděte, abyste upoutali pozonost a oni se otočí opačným směrem. Uškrťte velitele. Teď si buď najděte exit, nebo ujeďte sanitkou (stylovější).
Závěrečné slovo autora:
Pokud se řídíte mým návodem, mělo by výsledné hodnocení být silent assassin a pravděpodobně dosáhnete i samých nul v hodnocení (to se mi nepovedlo jen ve třetí misi). Jinak jsem hru dojel na všechny tři obtížnosti, návod samotný byl tvořen při hraní na střední obtížnost expert. Pevně věřím, že jste se dobře bavili a návod používali co nejméně:).
KONEC.
Pozn. redakce : k této hře jsme dostali druhý návod od Davida Šikýře. Protože je ale v podstatě duplicitní, nezařazujeme jeho plné znění, pouze vybíráme to, co tu ještě nemáme -rozdíly v jednotlivých obtížnostech a bonusové zbraně za splnění misí s hodnocením SA :
Na obtížnost EXPERT jsou všechny cíle na mapě kolem označeny světlou barvou a máte jenom 2 SAVY. Na obtížnost PROFESSIONAL už na mapě nemáte nic vyznačené a nemáte ani jeden SAVE. Za každou misi udělanou s hodnocením SA získáte jako odměnu nějakou zbraň, kterou jinak získat nemůžete. Každá mise se dá přejít několika způsoby. Prakticky všechny mise jsou Hitmanovy vzpomínky na předešlé akce a ti z vás, kteří hráli Hitmana : CODENAME 47 jich pár poznají.
Zbraně, které získáte za splnění mise s hodnocením SILENT ASSASIN :
1. ASYLUM AFTERMATH - CZ 2000 DUAL
2. THE MEAT KING' SPARTY - MICRO UZIS
3. THE BJARKHOV BOMB - SILVERBALLERS SILENCED
4. BELDINGFORD MANOR - MAGNUM 500 DUAL
5. RENDEZVOUS IN ROTTERDAM - SAWN OFF SHOTGUN DUAL
6. DEADLY CARGO - M4 CARBINE ASSAULT RIFLE SILENCED
7. TRADITIONS OF THE TRADE - SG 220 SILENCED DUAL
8. SLAYING ADRAGON - MP5 SUBMACHINE GUN SILENCED
9. THE WANG FOU INCIDENT - AK74 ASSAULT RIFLE SILENCED
10. THE SEAFOOD MASSACRE - GK 17 DUAL
11. LEE HONG ASSASINATION - MICRO UZIS SILENCED
12. HUNTER AND HUNTED - PGM SNIPER RIFLE SILENCED
KONEC.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Buxissis Buxissis | 30. května 2008 v 18:14 | Reagovat

Hele všimlsis že vy hitmenu contracts hned v misi NASLEDKY V BAZINCI tak ma jeden blazen ma kulomet a nejde to

2 kacer kacer | E-mail | 3. ledna 2013 v 13:10 | Reagovat

ZDRAVÍM,NEJDE MI ODHODIT VŠECHNY ZBRANĚ,MŮŽETE MI PORADIT NĚKDO JAK A ČÍM.
DÍK.

3 thutter thutter | Web | 5. října 2016 v 15:40 | Reagovat

pujcky 10000 ihned :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama