Hitman - contracts návod 1.část

20. února 2008 v 8:39 |  návody
Hitman 3: Contracts CZ

Autor návodu : Honza Petrus (hanys.ostpor@seznam.cz)
Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.
1) Asylum Aftermath
Z mrtvoly vědce seberte klíč od auta a podle mapy doběhněte k výtahu. Cestou poberte uspávací injekce z místnosti naproti operačnímu sálu, kde jeden z klonů kuchá nožem mrtvolu. Kteréhokoli pacienta uspěte a převlečte se. Výtahem sjeďte do prvního patra. V klidu projděte velkým sálem a vstupte do laboratoře (je naproti dveřím označeným únikovou cestou). Vyčkejte chvíle, kdy hlídkující policista vyjde po točitých schodech. Potichu se za ním vydejte a ukryjte se v rohu u dvoukřídlých dveří. Až bude vycházet, nevšimne si vás. Vklouzněte na balkon a uvidíte dole stát auto. Při slézaní po žebříku a následném nasedání si dejte velký pozor na policistu obcházejícího auto.
2) The Meat King's Party
Odhoďte všechny střelné zbraně a vyměňte svoje drahé sako za oblečení řezníka. Vyběhněte z dodávky, ale než zamíříte na jatka, zavřete ji tlačítkem na straně. Vevnitř se první vydejte rovně, pak po schodech a do místnosti nalevo vedle schodů druhých (podle mapy). Pohlídejte si, aby tam zrovna nebyl tlustý řezník. Ze země vemte ruku mrtvé dívky. Tak, první úkol byl lehký.
Je na čase zlikvidovat oba cíle. Skočte si do šaten pro číšníkovo oblečení. Při jeho nošení si pohlídejte, aby jste se nestřetli s pravým číšníkem! Nejlepší bude ho uspat, občas si zajde právě do šatny, to je to vhodné místo. V jakém pořadí teď umlčíte právníka a krále masa, je vcelku jedno. Já začnu tím druhým. Zajistěte si opiovou dýmku z pultu. Projděte až ke schodům. Prohledají vás a tentokrát u sebe nesmíte mít jedinou zbraň! Pokud nějakou skrýváte, odhoďte ji někde na bezpečném místě. V opačném případě začnou hosté panikařit, rozbíhají se a tropí zbytečný povyk. Překonali jsme prohlídku, dáme se doprava za samotným králem (tepelně upraveného) masa. Dýmku hoďte na zem, přijdou si pro ni dívky. Aby nebylo na hrůzný čin vidět, zatáhněte rolety vypínačem na zdi. Do sousedící místnosti si dojděte pro nůž. Musíte však počkat, až se stráž půjde provětrat na balkon. S nožem v ruce ho zapíchněte jak prase (minimálně svou velikostí se mu podobá). Obracíme pozornost k právníkovi. Nejjednoduší cesta jak ho usmrtit je přinést mu opiovou dýmku k posteli, a až nebude vnímat své okolí, vytáhnete nůž... Uniknout není těžké. Zadní dveře v šatně vedou k dvěma dodávkám a vytouženému konci.
3) The Bjarkhov Bomb
Počkejte si na civilistu, přijde pro bednu s jídlem. Vybral jsem ho, protože jinak by svými příchody zbytečně rušil tichou akci v jídelně. Omráčit injekcí a je nám teplo. Ono sako se totiž do minus třiceti moc nehodí. Jděte do budovy za Fuchsem. Raději tam vstupte bočním vchodem, vede přímo do kuchyně. Promluvte si s kuchařem. Situace v jídelně je následovná. Jeden hlídkující voják u zadních dveří, druhý občasně vchází hlavním vchodem. Musíme odvrátit pozornost toho prvního, jelikož se dívá tam, kam my nepotřebujeme. Přibližte se mu za záda tak, aby se otočil a odejděte zadním vchodem. Opět vstupte kuchyní a tiše k Fuchsovi. Počkejte na moment odchodu druhého vojáka ven (jestli tam není, tak čekejte až přijde a zase odejte - je to jistota). Teď je ta správná chvíle na uškrcení oběti. Mrtvolu skryjte na záchody a převlečte se.
Kapitán čeká v soukromé kajutě na palubě své lodi. Projeďte se vláčkem. Loď nejde přehlédnout. Ujistěte se, že nedržíte střelné zbraně a vydejte se tam. V trupu lodi je možno pokračovat třemi dveřmi. Ty naproti jsou zamčené a budete se tudy vracet. První vpravo ukrývají tři vojáky. Kvapem kolem nich projděte (spíš proběhněte) do další místnosti. Kolem vidíte spoustu zbraní, vás zajímají tři bomby. Schovejte si je a stejně rychle jako jste přišli zase odejděte. Vejděte do posledních dveří a po schodech. Následuje prohledání a šup ke kapitánovi do kajuty. Vroucně se s ním přivítejte a zdvořile odmítněte vodku. Kapitán si jde nalít sám sobě, a to neměl dělat. Skoncujte to s ním. Avšak pozor, abyste strunu nevytáhli moc brzo, ještě se jednou otočí! Přivlastnit si můžete dvě zbraně a nezapomeňte na klíč. Vypadněte odsud únikovou chodbou.
Zbývá už jen potopit výzkumnou ponorku. Nálože už máte, takže je prostě umístěte po stranách ponorky na ledové kry. Z bezpečné vzdálenosti bomby odpalte (dosah dálkového ovládání je někde do poloviny tunelu, který spojuje letiště s přístavem). Letadlem jste přiletěli, letadlem také odletíte.
4) Beldingfor Manor
Nejprve zachráníme syna našeho klienta. Drží ho ve stájích, kam se bryskně musíte dostat. Okamžitě po začátku se otočte doleva a podél jezírka doběhněte ke zdi. Kolem ní až k tenisovým kurtům (pořád běžíme) a na nich se schovejte za zídkou. Stráž je chodí kontrolovat. Když bude odcházet, vydejte se v těsném závisu za ní. Budovu obejděte zprava a vstupte zadním vchodem. Ocitnete se u zásob sena a bazénku s pitnou vodou pro koně. Projděte dveřmi a z levé místnosti vemte pesticid. Přiotravte vodu a koně už si nezařehtají. Rychle se schovte za nějaký balík sena, protože tudy proběhne stájník a nebylo by dobré, kdyby vás viděl. Zvenku je na zdi vypínač, jehož vypnutím přerušíte signál k televizi třem strážím. Půjdou ho opravit a vy si znovu ušpiníte oblek dřepěním za senem. Jakmile jsou venku, utíkejte do místnosti pro klíč. Visí na stěně. Znovu vyhledejte skrýš, tentokrát to bude tam, kde jste našli pesticid. No a pokročíme hlouběji, k samotným klecím. Stáj má dvě křídla. Vězeň je v poslední kleci v pravém křídle. Při průchodu tam (a potom i zpět) musíte dávat pozor na hlídače se sniperkou o patro výš.
K dalším akcím už si potřebujete zaopatřit převlek. U zadního vchodu (je to vlastně ten, kterým jste přišli) si počkejte na chlapa, pravidelně obcházejícího celou stáj. Potichu za ním a injekce ho skosí k zemi. Oblečení zajištěno. Běžte po chodíku k samotnému domu. Vedle hlavního vchodu je nenápadný průchod skrz zeď a dveře. Vedou do prvního patra. Vstupte a máte před sebou čtvery další dveře. Orientujte se podle mapy. Vypněte ohřívač vody, dostanete se k němu dveřmi na stejné úrovni s těmi, kterými jste vešli. Dejte se dveřmi vpravo a hned zabočte doleva po schodech. Sedí zde dva hlídači, tak ať se tu zbytečně nezdržujete. Cestou potkáte mladou dívku, měla by jít naproti vám. V patře máte po pravici dvoje dveře a po levici další. V druhých vpravo stojí na prádelníku lahvička jedu, uschovejte ji. Rychle do koupelny naproti, dál skrze zrcadlo. To je tajný průchod do pokoje vaší oběti. Opravdu se ujistěte, že tvrdě spí (občas se probudí a jde pryč, po čase se zase vrací). Z postele vemte polštář a Beldingforda staršího uduste.
Odejděte z pokoje už normálně a zahněte doprava (další tajné dveře). Po žebříku nahoru, projděte pokoj a objevíte se u točitého schodiště. Jsou tady dvoje a vy se jakkoli dostaňte na to druhé. Vede do sklípku. V něm je sud s whiskey, otravte ho jedem. Pozor, ve sklepě se nesmíte nechat spatřit sluhou, který svému pánovi pravidelně naplňuje sklenku! Možná bude nutné otrávit sud a schovat se, sluha přijde-napustí skleničku-odejde a až potom můžete opustit sklep. Vraťte se ke člunu.
5) Rendezvous in Rotterdam
Opusťte dům a vejděte dveřmi jako dva motorkáři. Našlapujte potichu. Zamiřte do dveří naproti, pak hned doleva a o patro výš. Za dveřmi nahoře doprava a do místnosti s nahým párečkem. V ní je převlek. Stejně potichu jako jste přišli zase odejděte. V protilehlé místnosti jsou dveře s označením východu. A jste venku. V této misi, i když máte převlek, radši si moc nikoho nepouštějte blízko k sobě. Přistoupíme k samotnému plnění úkolů. Jako první půjdeme zabít šéfa motorgangu. V otevřeném skladu (určitě ho nepřehlédnete) jsou jedny dveře hlídané svalovcem. V rohu je vypínač světla. Když ho vypnete, svalovec ho půjde opět nahodit. Chopte se příležitosti a obejděte ho. Venku vede na střechu žebřík. Další dveře vás zavedou do salónku, kde si šéf nechává dělat nová tetování. Kromě něj je na patře i jeden motorkář. Nyní se budeme řídit podle mapy. Vstoupili jste v levém horním rohu. Dostaňte se do posilovny - místnost pod vámi. Projít ji a vstupte dveřmi, které vedou do čtveřice soukromých místností šéfa gangu. Počkejte si na něj v místnůstce vedle záchodu. Uškrtíte ho strunou, až se půjde vymočit. Seberte z něj hlavně kombinaci sejfu, který visí na stěně v pokoji. Naleznete v něm fotky.
Poslední nesplněnou podmínkou je zabít vězně. Je držen ve sklepě. Sejděte tam po schodech a běžte do místnosti vlevo nahoře (podle mapy). Nesmí vás nikdo vidět! Jinak okamžitě útočí! Proto je to na nejtěžší obtížnost téměř k zbláznění, protože nevidíte pozice motorkářů, kteří se tam různě promenádují. Chlapa buď usmrťte jedním z nožů, nebo mu jednoduše pusťte do pout elektřinu, ta to udělá za vás. Ven se vrátíte naprosto stejnou cestou! Tj. přes druhé patro, žebřík a sklad. Komplex opustíte malou brankou, avšak ji musíte první otevřít. Vpližte se do budky (bacha na dva až tři motorkáře, co to venku obhlížejí). Injekcí uspěte hlídače a otevřte si branku. Rychle ji projděte, člověk u ní bude mít podezření.
6) Deadly Cargo
I přes poznámky hlavního hrdiny nechte auto být a vydejte se do baru. Sejděte do sklepa a kvapem ho projděte. Tím se dostanete na pozemek baru. Odtud vede průchod do oblasti střežené policií, kam byste se bez převleku jinak nedostali. Na mapě vidíte dvě budky. Jednu u brány a druhou blízko břehu, do té se nepozorovaně musíte dostat. Jakmile jste spatřeni policií, hned začne střílet. Mám odzkoušené, že pokud tuto "trasu" od startu až k budce proběhnete, nikdo vás neodhalí ani neuvidí (kromě pár sekund čekání, až se otočí policista u kamionů). Převlečte se za pracovníka a odhoďte střelné zbraně. Bočním vchodem vejděte do prostředního skladiště. Cestou procházíte branou, kde jste prošacováni. Ve skladu pozor, chodí tady dva muži, nesmíte být viděni! Slezte do podzemního tunelu a dojděte k žebříku, který ústí do třetího skladu (podle mapy půjdete dolů). Nastává trpělivé čekání, než jednotky zaútočí na loď. Mezitím si uvařte kafe. Jednotky hezky vyčistí loď i přilehlé okolí od nepřátel. Vylezte nahoru a pak do druhého patra. Je tam kancelář, z níž vede na střechu žebřík. Omračte injekcí snipera, který tam hlídkuje, a vemte si jeho oblek. S oblečením zásahové jednotky se v pohodě dostanete na loď. Sejděte dolů k přepravným kontejnerům. Přejděte do druhé sekce nákladní části lodi a hned u žebříku, který vede dolů, je ten správný kontejner s autem. Deaktivujte bombu. Zpátky na palubě se vydáte do kajuty za Borisem. Nepozorovaně se tam dostanete po dvou žebřících (jsou zezadu). Jakmile je mrtev, na nic nečekejte a jděte k exitu. Nikdo by si vás neměl všímat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mark14 Mark14 | 5. srpna 2008 v 6:45 | Reagovat

Hele, proč děláš The Bjarkhov Bomb tak složitě, já sem to udělal takhle: Okamžitě jsem vyběhl zadní stranou letadla(tou, na kterou se nedíváš při začátku) a zahnul jsem doleva k řídící věži, tam jsem slezl po žebříku dolů, potom doleva, vezmu injekci, usmrtím hlídače vezmu oblek a jdu stejnou cestou nahoru. Pak vejdu do kuchyně bočním vchodem, pokecám s Yurishkou(nebo jak to je), vezmu projímadlo ze stolu(na mapě dole) a naliju ho do hrnce s polívkou(na mapě vlevo).Potom jdu ven zadním vchodem, jdu k bočnímu vchodu, projdu ho, obejdu strážného v dostatečné vzdálenosti, aby mě neviděl a jdu na záchod, kde si počkám na svou oběť.(strážný mě nesmí vidět, jinak by šel s Fuchsem na ten záchod.A dál pak půjdu s vojákem za Bjarkhovem.

2 Mark14 Mark14 | 5. srpna 2008 v 6:45 | Reagovat

Oporava, zahnul jsem DOPRAVA k řídící věži.

3 Rosťa Rosťa | E-mail | 24. října 2008 v 10:23 | Reagovat

Ahoj, taky si myslím, jako kolega Mark14, že ty mise jdou udělat více způsoby... Není tedy třeba napsat návod, každý může přijít na víc řešení, v tom je právě zábava a adrenalin v téhle hře...:-) (máš vždy možnost buď postupovat opatrně, nebo jako Rambo)

4 Honza Honza | 27. listopadu 2008 v 18:21 | Reagovat

Máš tu ten návod na misi : Bjarkhov bomb,špatně

5 hitman hitman | 7. února 2009 v 22:46 | Reagovat

zmrdi

6 james whistler james whistler | 27. února 2009 v 16:24 | Reagovat

jak mam kurva odpalit tu bombu......

7 Kamiluss Kamiluss | 28. srpna 2009 v 16:04 | Reagovat

Přesně kazdý Hitman si vybere svuj zpusob,prečtu si jak asi to dělají druzí a jedu podle sebe né?????

8 nevim nevim | 6. září 2009 v 12:46 | Reagovat

kdyz zabiju toho bose gangu tak znej padne jen spicena obalka a zadny kod ,,aa :D nevim

9 hajzl hajzl | E-mail | 10. dubna 2010 v 1:01 | Reagovat

kurva vy zkundomrdi je to picovina

10 danhavelka danhavelka | E-mail | 8. května 2010 v 11:37 | Reagovat

ten plan je fakt goood ale kdys zabijez jenom toho bose a nikdo o tom nebude veded je to nuda

11 ja ja | 25. července 2011 v 13:40 | Reagovat

jak mam 11 misi najit sosku

12 Senseless Senseless | 16. srpna 2011 v 11:21 | Reagovat

Každý to dělá jinak, já např. všechny pozabíjím a udělám co mám :)

13 Larryplaph Larryplaph | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 21:03 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> guide

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama